1% na nasze dzieci

tę stronę przeglądano: 5 220 razy

ROK 2016

Kochani, dziękujemy Wam za to, że po raz kolejny okazaliście otwarte serca i odpisaliście 1% swojego podatku na rzecz naszych podopiecznych. W tym roku nasze konto zasiliła kwota 58.538,90 zł., Będziemy mogli zrealizować bieżące zakupy związane z pomocą naszym milusińskim. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Bez Was nasza pomoc nie byłaby możliwa.

ROK 2015

Miło nam poinformować, że w tym roku otrzymaliśmy wsparcie w wysokości 67.405,60 zł. z tytułu 1% odpisów podatkowych. Tym, którzy rozumieją potrzeby naszych podopiecznych, łączą się z nami w działaniu i doceniają trud włożony w pomoc potrzebującym – serdecznie dziękujemy. Zapewniamy, że nie zmarnuje się żadna złotówka.

ROK 2014

Informujemy, iż z tytułu 1% odpisów podatkowych za rok 2013 otrzymaliśmy wsparcie od Darczyńców na sumę 56 879,20 zł. Powyższa kwota została przeznaczona na realizację celów statutowych, zgodnie z potrzebami naszych podopiecznych. Wszystkim Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

ROK 2013

Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym Darczyńcom, którzy przekazali na konto Stowarzyszenia 1% odpisy podatkowe. Suma wpływów z tego tytułu wyniosła 73 270,60. Świadczy to o ogromnym zaufaniu, którym nas darzycie, a także o przekonaniu, że powierzone nam pieniądze zostaną właściwie spożytkowane. Częściowo już zostały rozdysponowane na turnusy rehabilitacyjne i sprzęt, podania kolejnych rodziców są sukcesywnie rozpatrywane. Możemy im pomóc dzięki Wam i Waszej ofiarności. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

ROK 2012

Mamy za co dziękować. Kochani, w tym roku Wasza ofiarność pobiła absolutny rekord. Z 1% odpisów podatkowych za rok 2011 otrzymaliśmy 97 891,30 zł. Przelewy trafiały do nas – dosłownie – z całej Polski. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by otrzymane od Was pieniądze wykorzystać w sposób godny, na rzecz naszych podopiecznych.

ROK 2011

Miło nam poinformować naszych sympatyków, że w tym roku 1% odpisy podatkowe na rzecz stowarzyszenia wyniosły 52 963,31 zł. Wszystkim, którzy okazali nam pamięć, wsparcie i troskę składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy wpłacali na nasze konto pieniądze, każdego miesiąca wspierając naszą działalność na rzecz dzieci. Jesteście WIELCY :)

ROK 2010

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II serdecznie dziękuje tym, którzy wsparli naszą działalność jednoprocentowym odpisem podatkowym.
Z rozliczeń podatkowych za 2009 rok na nasze konto wpłynęło  66.442,96 zł. To najwyższa jak dotychczas suma, jaką otrzymaliśmy na potrzeby naszych podopiecznych. Dzięki tej kwocie będziemy mogli wspomóc wiele niepełnosprawnych i ubogich dzieci. Dziękujemy za serce i zaufanie.

ROK 2009

Kochani, miło nam podzielić się z naszymi Przyjaciółmi i Sympatykami wiadomością, iż w tym roku 1% swojego podatku przekazało na naszą działalność 758 podatników. To rekordowa ilość osób, która zaowocowała sumą 57. 506,68 co daje nam 712 miejsce w rankingu na 6038 opp. w kraju. Wszystkim, którzy wsparli nas finansowo i obdarzyli zaufaniem – serdecznie dziękujemy.

ROK 2008

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II serdecznie dziękuje tym, którzy wsparli naszą działalność jednoprocentowym odpisem podatkowym.
Na nasze konto wpłynęło 61.419.00 zł. Dzięki tej kwocie będziemy mogli wspomóc wiele niepełnosprawnych i ubogich dzieci. Dziękujemy za serce i zaufanie.

ROK 2007

Chcemy podzielić się z Wami naszą radością. 20 marca uzyskaliśmy status organizacji pożytku publicznego. Oznacza to, że podatnicy mogą dokonywać odpisu podatkowego w wysokości 1% na naszą działalność.
Swój 1% przekazało nam 92 podatników. Z ich odpisów uzyskaliśmy 9.847.49 zł.
Wygląda na to, że jesteśmy publicznie pożyteczni, skoro obdarzyliście nas takim zaufaniem. Otrzymaliśmy wpłaty – dosłownie – z całej Polski.
Z całego serca dziękujemy wszystkim